Akupah

 

Planeta sloužící převážně k testovacím účelům. Mnoho zbraní hromadného ničení, našlo své uplatnění právě zde. Planeta se nachází na samém okraji asgardského vesmírného prostoru, proto je pro tyto testy jako stvořená.

Fintrax

Výcvik, výcvik a zase výcvik. Ten kdo navštíví tuto planetu jinou náplň dne, který zde trvá 37 hodin nezná. Jedná se o největší výcvikovou základnu v celém asgardském sektoru. Cvičí se zde úplně každá část armády, kterou mají asgardi k dispozici.

Granana

Jedná se o celkem obyčejnou planetu, na které se nachází na 60% původní deštný prales. Každý den se zde objeví několik nových, doposud neznámých druhů rostlin i živočichů. Asgardé doufají, že naleznou druh, díky němuž budou schopni zlepšit své schopnosti.

Maperyk

Největší vesmírné doky asgardské válečné letky. Planeta je kryta speciálním štítem, takže nepřítel nemůže zjistit co se nachází na povrchu planety. Pokud by bylo možné zjistit, co se na planetě nachází, mohla by být polovina letectva nenávratně pryč.

Starkol

Planeta, která byla do nedávné doby považována za mrtvou. Byl na ní ovšem nalezen největší predátor ze všech. Virus, který je stokrát smrtelnější než pro tau´ri nejzákeřnější virus ebola. Přítomnost kohokoli na této planetě je nemyslitelná. 

Bitaman

Na Bitamaqu se nachází mnoho naquadahových dolů, proto celá planeta takřka žije pouze těžbou. V posledních několika letech však horníci naráželi na žíly trinia. Bylo zjištěno, že pod naquadahovou slupkou planety jsou velmi vysoké zásoby trinia. 

Bimbu

Na této planetě v sektoru 3X-2 jsou poslední bašty původního obyvatelstva, které se již několik let brání proti soustavným útokům ze strany asgardských útočných týmů. Několika lodím se podařilo z planety uniknou, avšak nebylo jich dostatek. 

Dicorat

Výzkumná planeta, na které se nacházejí nejrůznější vědecká zařízení. Posledním velkým projektem je obrovský jaderný urychlovač, který se nachází pod povrchem planety a tvoří kruh o velikosti menší planety. 

 

Asgia

Je místem sídla Asgarské rady, mocný Thor zde byl jmenován do čela flotily.Jsou zde nejvyspělejší laboratoře. Po mnoho generací je bráňena nejvyspělejšími a nejsilnějšími loděmi. Kdo jí má v rukou pak spolu s ní, i osud cele ASGARDSKÉ ŘÍSE. 


Stargate-Game