Historie

1. věk Asgardů
Rasa Asgard vznikla 20.11.2008 (18: 47: 28) po restartu. Byla to jedna ze 4 nově přidaných ras (Asgard, Asuran, Traveller a Olesian).
Hned po restartu se stalo nemilé překvapení a to že nově zvolený vůdce byl smazán. Po jeho smazání se ujmul vůdcování saxik.

Tento věk začínal tzv. chaosem. Kdo zažil tak ví. :-) Zde měla rasa Asgard průměrné výsledky. Tento věk měla rasa Asgard za alianční spojence rasu Wraith.
Po dobu tohoto věku se ještě měnil vůdce na Slaneeshek a poté znovu na saxik. Rasa Asgard odmítla pomoct rase Wraith a to vyústilo ve válku.
Konec 1. věku rasy Asgard.

2. věk Asgardů
Druhý věk rasy Asgard byl nic moc, umístění na konci tabulky, vůdce Slaneeshek. Věk byl bez ali.

3. věk Asgardů
Třetí věk byl na aliance. Asgardům se podařilo a měli alianci s rasou Tauri. Vůdce Slan. Dvě war s Oleis, jedna s Travell. Tento věk byl pro Asgardy Zlatý věk, včetně legendarní war, kde Asgardi takřka otočili vývoj. Zatím nikdy  jsme se neumístili lépe.

4. věk Asgardů
Zvolena nová vláda na čele s hráčem egral. Pár war, věk docela ušel, nový hráči v rase poznali své. Poprvé se zde objevuje i Temny_Apofis.

5. věk Asgardů
Vůdcem je opět Slan, po nějakých neshodách s egralem a hlavně s prohráváním ve war.  Tento věk rozhodně nepatří k nejšťastnějším.

6. věk Asgardů
Vůdcem je Rammstein, egralův nový nick.
Spoustu hráčů po neúspěšné war odchází, včetně Rammsteina. Do rady přichází Temny_Apofis (dále jen TA).
Přebírá vedení a do konce věku vůdcuje.

7. věk Asgardů
Ze začátku to opět bere egral, poté TA... opakuje se skoro vše.

8. věk Asgardů
TA se stává vůdcem, střídá se s AndíLekm atd. Asgardům se začíná dařit. Nakonec jsme zkončili 11. S koncem věku odešli také stří hráči jako TA a AndiLek.

 9. věk Asgardů

Věk začíná tím, že se vrací staronový hráči jako Nemo, Slaneeshek. Vudcem se stává kyruška, po neschodách s ní odchází anry. Najíždí se na nový systém hry, který se nazývá SGA liga.... Kvuli neschodám odchází Nemo Slan a další. Věk byl celkem slušný skončili jsme na 6. místě, což je nejlepší umístění Asgardů za posledních pár věků. 

 10. věk Asgardů
V tomto věku se k vudcování dostal Temny_Apofis. Po neshodách s hráči Potwurka(kyruška) a Monsterman. Ti dva odchazejí a z asgardů najednou opadla veškerá nervozita a napětí a snažili se pokračovat ve skvělém výkonu, ale ten jim jen o fous vyklouzl kvůli neaktivitě ut.

11. věk Asgardů

Tento věk započal velkým příchodem mnoha hráčů, a aktivita a vůle konečně vyhrát byla velká. Vůdcování se ujal Gaull a měli jsme motivaci s ním vyhrát tento věk. Ale pak během věku opadla aktivita hráčů a my jsme cítili, že na nejvyšší metu to nebude... Skončili jsme nakonec na krásném 4. místě, našem nejlepším výsledku za posledních  8 VĚKŮ! Děkujeme Gaulle.

12.  věk Asgardů

Tento věk je vyjímečný tím, že zůstala spousta hráčů z minulého věku a přišlo pár nových tváří. Určitě můžem pomýšlet na udržení se v TOP 5 rasách. K vůdcování se dostává Croll, po odmítnutí vůdcování hráče matesx. Uvidíme jak tento věk dopadne, ale věříme v další pokoření načich výsledků.

Co se bude dít dál? To ovlivníš možná i ty, neváhej a přidej se k rase ASGARD!Stargate-Game