Hrdinové

Thor dobyvatel Celý asgardský svět nezná většího hrdinu, válečníka a velitele svých vojsk. Každá mise je pro něj svatá a její úspěch je pro něj to nejdůležitější. Se svým plukem je ochoten jít na hranici svých možností a pro svůj cíl tvrdě bojovat a položit pro něj i svůj život. Tento hrdina zničil několik civilizací, přinesl pro asgardský lid mnoho planet na kterých se dnes převážně těží naquadah. Jeho přínos pro rasu je větší než si dokážeme představit.
Penegal obránce Když se replikátoři pokoušeli obsadit domovský svět asgardů, byl to právě on, kdo pomohl všem Asgardům. S malou skupinou lodí si počkal na replikátory a než stačili reagovat byli zničeni palbou ze Aegirirovi lodě.
Loki ničitel Často dělal testy, které ostatní asgardi neschvalovali, ale i přes to se mu pár pokusů povedlo. Ovšem následek většiny pokusů byla zkáza. A tak jednou přišel na způsob jak vylepšit rakety, aby prošli nepřátelskými štíty a splnili svoji funkci.
Heimdal medik Již jako malému chlapci mu otec říkal: „Jednou budeš pomáhat lidem. Na tobě budou záviset životy tvých bratrů. Jdi v mých stopách.“ A skutečně svého otce poslechl. Nyní je předním lékařem, který zachránil bezpočet asgardských životů. Pod jeho vedením i běžní medici zachraňují zranění, která byla do nedávných dob považována za smrtelná. Není divu, že je předním profesorem na univerzitách. V posledních letech zaučuje stále více svých náhradníků a snaží se svoje znalosti předat. Ví, že jeden život zachránit nemůže. A to ten svůj, ten, který brzy skončí díky svému vysokému věku.
Mary vrah Tajný a málo známý asgard. Důvod jeho malé popularity je že ten kdo ho jednou potkal, už neměl čas to někomu říct. Jeho tělo je po spousta pokusech velmi pružné a tak se dokáže nepozorovatelně dostat za nepřítele a rukou přeměněnou v čepel ukončit jeho život.

 


Stargate-Game